0,00 €0
Start Basic
30%SlevaVýprodej

Obrázky produktu

Start BasicStart BasicStart BasicStart Basic

Start Basic

Skladem (4)

228,04 € vč. DPH325,77 € (30%)
+
- Integrovaný 50hz GPS přijímač - Dotekový display s technologií „Glove Sensitive“ - Přesnost 1/100s - Až 3 mezičasy pro každé kolo - Zobrazení aktuální rychlosti dle GPS - Vestavěný tříosý akcelerometr - 5 variant vizualizace - Záznam měřených hod

Popis produktu

Start Basic a Start Next jsou jediné typy časomíry na světě s vestavěným GPS přijímačem s pracovní frekvencí 50Hz, díky které je zaručena přesnost měření na úrovni setin sekundy a zároveň umožněna dokonalá vizualizace vaší reálné trajektorie na závodní dráze. Tyto možnosti dnes nenabízí žádný jiný komerčně dostupný chronometr. Chronometry Start využívají dotekový display s technologií „Glove Sensitive“ (lze ovládat i v rukavicích), který nabízí jednoduché a intuitivním ovládání pomocí grafických ikon v menu.

Zařízení využívá SD kartu, čímž odpadá nutnost pravidelného stahování dat z časomíry a výrazně se snižuje riziko přeplnění interní paměti. Chronometr je vybaven funkcí autodetekce, kdy ve spolupráci s globální databází dokáže spolehlivě rozpoznat okruh, na kterém se aktuálně nacházíte, a to bez jediného doteku displeje nebo stisku tlačítka. Varianta Start Basic poskytuje pouze základní vybavení bez průběžného ukládání dat; vaše časy jsou postupně zobrazovány na displeji. Varianta Start Next navíc průběžně ukládá data o vaší trajektorii, rychlosti, okamžitém směru a zrychlení, takže můžete jízdu následně analyzovat u PC. Oba modely podporují připojení k modulům Box Expander.

Integrovný 50Hz GPS přijímač: jediná časomíra na světě s revolučním 50Hz GPS přijímačem, který detekuje aktuální pozici 50krát za sekundu. Zařízení Start tak může nabídnout extrémně vysokou přesnost při výpočtu času na kolo i při vykreslování zaznamenané trajektorie jezdce

Dotekový display: zapoměnte na nepohodlná tlačítka, časomíra Start je vybavena dotekovým displejem s technologií „Glove Sensitive“, umožnující ovládání i v rukavicích. Dotekový displej v kombinaci s jednoduchým menu s ikonami nabízí intuitivní ovládání.

3 mezičasy: každé kolo lze rozdělit až na 3 úseky, ke kterým jsou následně ukládány mezičasy

Datový záznam: Start Next nabízí možnost ukládání trajektorie i rychlostních parametrů s využitím GPS. Při použití přídavných modulů lze takto sledovat dalších až 9 analogových zdrojů a 3 digitální zdroje dat.

Software pro analýzu dat: RacePro je nejmodernější softwarový analyzér navržený pro zařízení Start Next, který umožňuje analýzu jezdcovy stopy i vyhodnocení efektivity průjezdu zatáčkou, dále také analýzu digitálních i analogových dat z přídavných modulů, pokud jsou připojeny k časomíře.
Kód: PZR_ST200-B
Rok 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Třída Race, Road
Výrobce PZ Racing
Kategorie Časomíry, Ukazatelé zařazené rychlosti & časomíry, Časomíry